تعداد تاکسی‌های پیکان پایتخت به 850 دستگاه رسید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران گفت: تعداد تاکسی پیکان‌ها به عدد 850 دستگاه کاهش یافته است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مهدی ابراهیمی معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران   اظهار داشت: از سال گذشته تصمیم به حذف تمامی تاکسی‌های پیکان از ناوگان تاکسیرانی گرفته شد و در این راستا حمایت‌ها و اقدامات لازم انجام شده است.

وی افزود : در مجموع 6 هزار و 300 دستگاه تاکسی پیکان در شهر تهران وجود داشت که با توجه به تصمیم شهرداری نهایتا در طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده بخش زیادی از تاکسی پیکان‌ها از رده خارج شدند و تعداد آن‌ها در حال حاضر با گذشت بیش از یک سال به عدد 850 دستگاه رسیده است.

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران در رابطه با حذف تاکسی پیکان گفت: به زودی 850 دستگاه تاکسی پیکان شهر تهران از ناوگان تاکسیرانی حذف و تاکسی‌های صفر جایگزین آن‌ها خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


جستجو در کارگیک

آخرین مطالب فنی و آموزشی

آخرین اخبار و تازه های حوزه خودرو

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=11663&p=lznblznbkzoekzoevjym logo-samandehi انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هرگونه استفاده و بازنشر علمی و آموزشی از کارگیک آزاد است و ذکر منبع انتخاب شماست.
اطلاعات و آموزش های منتشر شده باید توسط متخصص بررسی و انجام شوند و جنبه کمک آموزشی دارند.کارگیک مسئولیتی در خصوص اطلاعات منتشر شده و عواقب ناشی از آن ها ندارد.