امسال 1.35 میلیون خودرو در ایران تولید می‌شود

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
موسسه آمارهای اقتصادی IHS اعلام کرد: بازار خودرو ایران در سال جاری میلادی با هشت درصد رشد به تولید یک میلیون و 350 هزار دستگاه خودرو خواهد رسید.

به نقل از رویترز، IHS انتظار دارد که بازار خودرو ایران در سال جاری میلادی با هشت درصد رشد به تولید یک میلیون و 350 هزار دستگاه خودرو و تا سال 2024 به تولید یک میلیون و 800 هزار دستگاه خودرو برسد.

این موسسه آماری افزود: شرکت رنو، بزرگترین رقیب پژو-سیتروئن( PSA)  در ایران، در حال افزایش تولید خود در این کشور است و مدلهای جدیدی را با شرکای ایرانی تولید کرده و پیش بینی می‌شود این شرکت به مدد پلتفرم‌های کم هزینه تر که به تولید خودروهای ارزان تر می‌انجامد، احتمالا تا سال 2019 از فروش پژو در ایران سبقت خواهد گرفت.

پژو سال گذشته پس از توافق هسته ای که به لغو تحریمها علیه تهران انجامید به ایران بازگشت و براساس آمار موسسه IHS جایگاه خود را به عنوان پرفروش ترین برند خودرویی در ایران با 32 درصد سهم بازار پس گرفته است

نوشتن دیدگاه


جستجو در کارگیک

آخرین مطالب فنی و آموزشی

آخرین اخبار و تازه های حوزه خودرو

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=11663&p=lznblznbkzoekzoevjym logo-samandehi انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هرگونه استفاده و بازنشر علمی و آموزشی از کارگیک آزاد است و ذکر منبع انتخاب شماست.
اطلاعات و آموزش های منتشر شده باید توسط متخصص بررسی و انجام شوند و جنبه کمک آموزشی دارند.کارگیک مسئولیتی در خصوص اطلاعات منتشر شده و عواقب ناشی از آن ها ندارد.