اقتصاد مقاومتی یک استراتژی بلند مدت است

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا در جریان برگزاری چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو که از 24 تا 25 بهمن ماه در تهران برگزار شد، ضمن تاکید بر اجرای سیاست های مقاومتی در گروه سایپا گفت: اقتصاد مقاومتی یک تاکتیک نیست، بلکه یک استراتژی بلند مدت است.

به نقل از سایپا نیوز، دکتر جمالی در بخشی از صحبت های خود، ضمن تاکید در خصوص  برنامه های اصلاح ساختار سرمایه در سایپا به مثابه یکی از راهکارهای خروج از بحران در شرکت های گروه، افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری، با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قصد داریم علاوه بر افزایش کیفیت، برنامه تولید یک میلیون دستگاه خودرو را در سال 1400 اجرایی کنیم.

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا ضمن اشاره به مشکلات مالی سایپا در سال های گذشته که اوج آن همزمان با ورودش به این شرکت بود، گفت: علاوه بر آنکه اجرای اقتصاد مقاومتی را یک تکلیف شرعی و قانونی می دانیم، اعتقاد داریم که اقتصاد مقاومتی یک تاکتیک نیست بلکه یک استراتژی بلند مدت است و  قابلیت رویارویی با مشکلات را ایجاد می کند و در سایپا نیز بر اساس همین تفکر موضوعات پی گیری می شود.

جمالی ضمن تاکید بر هوشمند بودن استراتژی اقتصاد مقاومتی، گفت: بر همین اساس از پتانسیل های شرکت های گروه که مهمترین آن دانش بالای طراحی و تولید محصول جدید در گروه سایپا است، استفاده و با وجود همه تنگناهای مالی، سرمایه گذاری توسعه محصول داخلی را به عنوان یک اصل دنبال کردیم.

وی در پایان گفت: اصلاح ساختار مالی، اقتصادی و مدیریتی در گروه طی سال 96 نیز ادامه خواهد یافت.

نوشتن دیدگاه


جستجو در کارگیک

آخرین مطالب فنی و آموزشی

آخرین اخبار و تازه های حوزه خودرو

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=11663&p=lznblznbkzoekzoevjym logo-samandehi انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هرگونه استفاده و بازنشر علمی و آموزشی از کارگیک آزاد است و ذکر منبع انتخاب شماست.
اطلاعات و آموزش های منتشر شده باید توسط متخصص بررسی و انجام شوند و جنبه کمک آموزشی دارند.کارگیک مسئولیتی در خصوص اطلاعات منتشر شده و عواقب ناشی از آن ها ندارد.