Alexa Certified Site Stats for cargeek.ir
کارگیک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : aparat logo fa color whitecargeek telegram iconfacebook icon

براساس خودرو جستجو کنید :

براساس مبحث جستجو کنید :

 

جستجو در کارگیک
0
0
0
s2sdefault
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بعد از توافقات سیاسی بستر مناسبی در زمینه خودروسازی برای تعامل با کشور های خارجی فراهم شده است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،مجتبی خسرو تاج قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست خبری در خصوص نمایشگاه بین المللی خودرو تهران گفت: برگزاری نمایشگاه خودرو در این سالها نیاز کشور بودو یکی از سازو کارهای توسعه و رشد اقتصادی کشور است.

وی در ادامه بابیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاه هایی ظرفیت بالایی را برای سودآوری بوجود خواهد آورد، افزود: تولید کنندگان با رونمایی از محصولاتشان موجب جذب و برقراری اطمینان مشتریان خود خواهند شد. همچنین تولیدکنندگان داخلی درصدد رقابت با شرکت های صاحب نام بر خواهند آمد.

خسرو تاج با توجه به اینکه بعد از توافقات سیاسی بستر مناسبی برای تعامل با کشور های خارجی فراهم شده است، تصریح کرد: مذاکرات با شرکت های صاحب نام تولید خودرو با موضوعیت واردات تکنولوژی و دانش فنی در فاز جدیدی قرار گرفته که با عمده ی این شرکت ها به نتایج خوبی رسیده ایم.

رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به اینکه قبل از توافقات سیاسی تولیدات خارجی از طریق واسطه ها به کشور وارد می شد،گفت: به موجب اینکه تعاملات مطلوبی با کشور های خارجی بر قرار شده به افراد برای گرفتن مجوز از شرکت های مادر مهلت داده شده است و عمده ی شرکت های داخلی نمایندگی های رسمی در کشور هستند.

0
0
0
s2sdefault

نوشتن دیدگاه


پیشنهاد سردبیر