بستر مناسبی برای تعامل با کشورهای خارجی در زمینه خودروسازی فراهم شده است

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بعد از توافقات سیاسی بستر مناسبی در زمینه خودروسازی برای تعامل با کشور های خارجی فراهم شده است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،مجتبی خسرو تاج قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست خبری در خصوص نمایشگاه بین المللی خودرو تهران گفت: برگزاری نمایشگاه خودرو در این سالها نیاز کشور بودو یکی از سازو کارهای توسعه و رشد اقتصادی کشور است.

وی در ادامه بابیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاه هایی ظرفیت بالایی را برای سودآوری بوجود خواهد آورد، افزود: تولید کنندگان با رونمایی از محصولاتشان موجب جذب و برقراری اطمینان مشتریان خود خواهند شد. همچنین تولیدکنندگان داخلی درصدد رقابت با شرکت های صاحب نام بر خواهند آمد.

خسرو تاج با توجه به اینکه بعد از توافقات سیاسی بستر مناسبی برای تعامل با کشور های خارجی فراهم شده است، تصریح کرد: مذاکرات با شرکت های صاحب نام تولید خودرو با موضوعیت واردات تکنولوژی و دانش فنی در فاز جدیدی قرار گرفته که با عمده ی این شرکت ها به نتایج خوبی رسیده ایم.

رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به اینکه قبل از توافقات سیاسی تولیدات خارجی از طریق واسطه ها به کشور وارد می شد،گفت: به موجب اینکه تعاملات مطلوبی با کشور های خارجی بر قرار شده به افراد برای گرفتن مجوز از شرکت های مادر مهلت داده شده است و عمده ی شرکت های داخلی نمایندگی های رسمی در کشور هستند.

نوشتن دیدگاه


جستجو در کارگیک

آخرین مطالب فنی و آموزشی

آخرین اخبار و تازه های حوزه خودرو

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=11663&p=lznblznbkzoekzoevjym logo-samandehi انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هرگونه استفاده و بازنشر علمی و آموزشی از کارگیک آزاد است و ذکر منبع انتخاب شماست.
اطلاعات و آموزش های منتشر شده باید توسط متخصص بررسی و انجام شوند و جنبه کمک آموزشی دارند.کارگیک مسئولیتی در خصوص اطلاعات منتشر شده و عواقب ناشی از آن ها ندارد.