رنو با ۲ مدل خودروی زیر ۱۰۰ میلیون تومان به ایران می‌آورد

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

مدیرعامل شرکت نگین‌خودرو گفت: خودروهای ما تاثیر مستقیمی از قیمت دلار در بازار می‌گیرند و امیدواریم همان قیمتی که دولت در لایحه بودجه به مجلس ارائه داده است در مجلس تصویب شود تا سال آینده قیمت خودروهای ما افزایش پیدا نکند.

به نقل از ایلنا ،مدیرعامل شرکت نگین‌خودرو در خصوص عرضه محصولات جدید رنو در ایران گفت: مطابق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم چندین محصول جدید از شرکت رنو سال آینده وارد کشور خواهد شد که دو مدل آن زیر ۱۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

جمشید حسینی ادامه داد: با استقبالی که از رنو تالیسمان در سال گذشته صورت گرفت ما شاهد رشد ۲۶۰ تا ۳۰۰ درصدی محصولات وارداتی رنو در ایران بودیم به طوری که امروز ۱۹ تا ۲۱ درصد بازار خودروهای وارداتی در اختیار این برند است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه رنو کلئوس خودروی استراتژیک ما است و انتظار داریم که همچون تالیسمان مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد. فکر می‌کنیم سهم ما در بازار بیش از ۳۰ درصد شود.

وی در خصوص قیمت دلار در بودجه سال آینده گفت: خودروهای ما تاثیر مستقیمی از قیمت دلار در بازار می‌گیرند و امیدواریم همان قیمتی که دولت در لایحه بودجه به مجلس ارائه داده است (۳۶۰۰ تومان) در مجلس تصویب شود تا سال آینده قیمت خودروهای ما افزایش پیدا نکند.

نوشتن دیدگاه


جستجو در کارگیک

آخرین مطالب فنی و آموزشی

آخرین اخبار و تازه های حوزه خودرو

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=11663&p=lznblznbkzoekzoevjym logo-samandehi انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هرگونه استفاده و بازنشر علمی و آموزشی از کارگیک آزاد است و ذکر منبع انتخاب شماست.
اطلاعات و آموزش های منتشر شده باید توسط متخصص بررسی و انجام شوند و جنبه کمک آموزشی دارند.کارگیک مسئولیتی در خصوص اطلاعات منتشر شده و عواقب ناشی از آن ها ندارد.