Alexa Certified Site Stats for cargeek.ir
کارگیک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : aparat logo fa color whitecargeek telegram iconfacebook icon

براساس خودرو جستجو کنید :

براساس مبحث جستجو کنید :

 

جستجو در کارگیک
0
0
0
s2sdefault
مدیرعامل گروه خودروسازی رنو-نیسان در حاشیه نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی(CES) از برنامه این شرکت برای توسعه فناوری خودران و تمام الکتریکی خبر داد.

به نقل از اتوگاید، پنج حوزه ای که کارلوس گون، مدیرعامل رنو-نیسان برای رسیدن به این هدف روی آن تاکید دارد، شامل یک سیستم جدید هوش مصنوعی، توسعه خودروهای خودران برای حمل و نقل مردم، ساخت خودروی "لیف" با فناوری نیمه خودران، همکاری با مایکروسافت و شهرداری‌ها برای کمک به توسعه زیرساخت های لازم برای خودروهای خودران هستند.

نیسان در تلاش برای تسریع توسعه خودروهای خودران با همکاری ناسا "فناوری حمل و نقل خودران یکپارچه"(SAM) را توسعه داده است. SAM از هوش مصنوعی که از یک راننده انسانی همه چیز را می آموزد استفاده می‌کند و به سیستم کمک می‌کند در شرایط غیرقابل پیش بینی تصمیم گیری کند. این امر به خودروهای خودران اجازه می‌دهد که با خودروهایی که توسط انسان ها رانده می‌شوند، همزیستی داشته باشند.  

گروه رنو-نیسان به همراه شرکت اینترنت DeNA در حال تلاش برای آوردن خودروهای بدون راننده به جاده‌ها و خدمات عمومی تا سال 2020 است.

در این میان مایکروسافت نقش مهمی در پیشرفت فناوری نیسان داشته و به این خودروساز کمک می‌کند که به مدد استفاده از دستیار دیجیتال کورتانا خودروهایش را متصل نگه دارد. 

کارلوس گون گفت: ما دیگران شامل شرکت‌های فناوری، تجارت الکترونیک، شرکت‌های کرایه اتومبیل آنلاین و کارآفرینان اجتماعی را دعوت می‌کنیم تا به ما در تست و توسعه خودروها و خدمات جدید کمک کرده و تضمین دهند که همگان به تازه ترین فناوری‌ها و خدماتی که ارزش را به زندگی انسانها بیاورند، دسترسی داشته باشند.

0
0
0
s2sdefault

نوشتن دیدگاه


پیشنهاد سردبیر