آموزش استفاده از Self Test دیاگ داخلی مزدا3 جدید

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.00 (35 رای)

2010 mazda3 new diag

1- دکمه H رو نگه داشتم و دکمه استارتو زدم اون بالا تو ال سي دي قرمز نوشت TEST بعد شماره 1 رو آورد که براي صفحه Display بود که OK بود.

2- سه قسمت داشت که اوليش مربوط به ارتباط با واحد سيستم صوتي ماشين بود که OK بود.دوميش مربوط به ارتباط با واحد سيستم تهويه بود.سوميش که مربوط به ارتباط با واحد پشت آمپر هست.

3- بعديش چک کد 4 بود که اول OFF رو نشون ميده و بعد چراغ هارو روشن کنيم ON رو نشون ميده که يعني اوکيه و برين قسمت بعدي . قسمت دوم چک کد 4 هم همينطوريه دوباره چراغو خاموش ميکنيم و اگه OFF بنويسه يعني نرماله.

4- چک کد 6 وقتي مياد OFF هست که با يک بار زدن دکمه استارت از Acc ميره روي ON و تو مانيتور ON رو نشون ميده که يعني مشکلي نيست و قدم بعدي هم گفته دوباره برين رو Acc و براي اينکه خارج نشه دنده رو خلاص گذاشتم و زدم که خارج نشه از برنامه.

5- بعد اين مرحله H رو زدم تمام ال سي دي هارو کامل روشن کرد که مشکلي نبود و دوباره H چک کد 7 اومد که OFF هست که با کم و زياد کردن نور پنل ها ON ميشه.

منبع : تیونینگ تاک

نوشتن دیدگاه


جستجو در کارگیک

مطالب فنی و آموزشی مرتبط

آخرین مطالب فنی و آموزشی

آخرین اخبار و تازه های حوزه خودرو

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=11663&p=lznblznbkzoekzoevjym logo-samandehi انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هرگونه استفاده و بازنشر علمی و آموزشی از کارگیک آزاد است و ذکر منبع انتخاب شماست.
اطلاعات و آموزش های منتشر شده باید توسط متخصص بررسی و انجام شوند و جنبه کمک آموزشی دارند.کارگیک مسئولیتی در خصوص اطلاعات منتشر شده و عواقب ناشی از آن ها ندارد.