آموزش نصب کیت زنون چراغ جلو خودرو

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (45 رای)

Install HID Xenon

هشدارها :

- حتماً از کیت های استاندارد استفاده نمائید.برای تفاوت قیمت مثلاً 50هزار تومانی هزینه چند برابری آسیب به سخت افزار و نرم افزار الکترونیکی خود را متحمل نشوید.
- برخی کیت های غیراستاندارد فاقد فیلتر نور مناسب هستند و باعث کوری موقت راننده لاین مخالف بخصوص در جاده می شوند.پلیس بلافاصله با مشاهده این موارد نسبت به توقیف و جریمه خودرو اقدام می نماید و در صورت بروز حادثه برای لاین مخالف مقصر شناخته خواهید شد.
- برای خودروهای مالتی پلکس و جدید بهتر است از خطاگیر کن باس در مسیر کیت زنون نیز استفاده نمایید.موارد متعدد آسیب به نرم افزار و سخت افزار به دلیل استفاده از کیت های فاقد کیفیت زنون بخصوص روی 206 و رانا و سمند مالتی پلکس تا کنون گزارش شده است.
- بهتر است از رله استفاده کنید.
- حرارت ایجاد شده بسیار بالا و آنی است و لذا مخاطراتی را ایجاد می کند ، امکان سوختگی و آسیب بر اثر ترکیدن لامپ وجود دارد ، خود لامپ را خارج از محفظه تست نکنید ، به جداره لامپ خاموش نیز دست نزنید و با دستکش یا دستمال آن را بگیرید.لامپ های HID در ولتاژ بالا کار می کنند و هنگام کار با آنها باید همه احتیاطات لازم را به کار گیرید، باید اطمینان حاصل کنید که لامپ شما خاموش است و هیچ گاه در شرایطی که رطوبت بالاست برای تعمیر آنها اقدام نکنید. همچنین وقتی که سیستم در حال کار است به هیچ وجه به بالاست دست نزنید.به قسمت کریستالی لامپ دست نزنید چون اگر دست شما روغنی باشد سبب ترک خوردن و از بین رفتن آن خواهد شد. توجه داشته باشید که لامپ گرانقیمتی در دستان شماست. برای برداشتن لامپ از دستکش تمیز استفاده کنید یا آنها را فقط از پایه در دست بگیرید.
- در هنگام خرید ذکر کنید کیت را برای لامپ بزرگ جلو یا مه شکن یا ... نیاز دارید تا کانکتورهای مناسب به شما تحویل شود.

نصب کیت HID زنون روی هیوندای اکسنت

نصب کیت زنون HID روی مزدا 3

نصب کیت زنون با رله

نوشتن دیدگاه


جستجو در کارگیک

مطالب فنی و آموزشی مرتبط

آخرین مطالب فنی و آموزشی

آخرین اخبار و تازه های حوزه خودرو

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=11663&p=lznblznbkzoekzoevjym logo-samandehi انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هرگونه استفاده و بازنشر علمی و آموزشی از کارگیک آزاد است و ذکر منبع انتخاب شماست.
اطلاعات و آموزش های منتشر شده باید توسط متخصص بررسی و انجام شوند و جنبه کمک آموزشی دارند.کارگیک مسئولیتی در خصوص اطلاعات منتشر شده و عواقب ناشی از آن ها ندارد.